Standa Řezáč se těší na alpské závody i Jizerskou padesátku
Po relaxaci, vánočních svátcích s rodinou v Jizerských horách a dalším tréninku doma i v zahraničí se Stanislav Řezáč těší na následující týdny v bílé stopě. „Od nadcházející soboty nastává šňůra závodů, která bude zatěžkávací zkouškou pro všechny, kdo vyrazí na start. Čtyři závody v Alpách a navrch Jizerská padesátka 9. února je nálož, na kterou se opravdu těším,“ říká Řezáč. „Vánoce jsem strávil doma s rodinou, v našem malém penzionu v Jizerkách. Potřeboval jsem doléčit zánět svalového úponu, který mě potrápil na La Venostě, nabrat síly a užít si rodinnou pohodu. Teď už jsem opět v tréninkové fázi a v příštích pěti týdnech se chci soustředit pouze na závody,“ uvádí Stanislav Řezáč. Prestižní seriál Visma Ski Classics, ve kterém Řezáč letos opět startuje za Slavia pojišťovna SPORT TEAM, má nyní na programu čtveřici závodů, které spadají do zvláštního bodování…








