Water Tour 2021 – Orlík

Každý jistě bude souhlasit, že voda a léto k sobě neodmyslitelně patří. A nejen to, letní akce, pokud to situace dovoluje, provází každé pořádné léto a prázdniny!

A proto se Slavia pojišťovna Sport team rozhodl pokračovat v tradici i v letošním roce a přichází s jedinečnou sportovní víkendovou akcí Water Tour 2021 – Orlík.

Ve dnech 20. – 22. 8. 2021 tak můžete ve výjimečném dvoudenním pádlování pokořit Orlickou přehradu!

Po úspěšných akcích z minulých let, jako Water Tour 2019 Praha – Drážďany a Lipno Tour 2020, si můžete zpestřit i léto 2021 a být součástí spousty dobrodružných zážitků v krásném prostředí Orlické přehrady a Zvíkovského Podhradí.

Propozice k celému závodu ke stažení zde: Water Tour 2021 – propozice

A co vás čeká?                
Dvoudenní maraton na vodě v délce etap 55 km a 33 km.

První etapa: Štědronín – Popelíky a zpět (55 km).
Druhá etapa: Štědronín – Podolsko a zpět (33 km).

Na sobotní večer bude připraveno společné posezení u dobrého jídla.
A v neděli nás bude čekat slavnostní vyhlášení vítězů Water Tour 2021!

Přihlásit se můžete do jedné ze 4 kategorií:

• Seakayak single/double

• Kanoe single/double

• Paddleboard

• Seakayak single (dvoučlenné hlídky)

Všechny lodní třídy startují společně. Lodě si každý zajišťuje sám. Avšak přeprava lodí z kempu k místu startu bude pro účastníky zajištěna/hrazena pořadatelem.

A jak se můžete zaregistrovat?
Je to jednoduché, on-line registrace probíhá od 23. 6. 2021 do 14. 8. 2021, stačí vyplnit přihlášku, podepsat souhlas se zpracováním osobních údajů a zaslat na e-mail: watertour@slavia-pojistovna.cz. A samozřejmě zaplatit startovné 😊. Platba startovného probíhá bezhotovostně na účet pořadatele.

Přihláška ke stažení zde: Water_tour_přihláška

Souhlas se zpracováním osobních údajů ke stažení zde: Souhlas se zpracováním osobních údajů Water Tour 2021

Zásady zpracování OÚ k přečtení zde: Zásady zpracování OÚ Water Tour 2021

Jaké je startovné?         
200 Kč za osobu při on-line rezervaci a bezhotovostní platbou do 31. 7.
Při on-line rezervaci a bezhotovostní platbou od 1. 8. do 14. 8. za 400 Kč, na místě za 600 Kč.
Ve startovném není zahrnuto ubytování a stravování, to si hradí každý účastník akce ze svého. Ve startovném je zahrnuta pořadatelská služba, občerstvení pro každého účastníka během závodu, večeře v sobotu večer v rámci doprovodného programu, ceny pro vítěze a diplom pro každého účastníka akce.

Místo zázemí závodu: Srubový kemp Zvíkov Village, Kontakt: Zvíkovské Podhradí 8, 39701 Zvíkovské Podhradí, Odkaz na kontakt kempu: https://zvikov-village-kemp.cz/

Místo startu a cíle: Rekreační středisko Štědronín

Kde můžete nocovat?  
Můžete ve vlastním stanu v kempu, v pronajatých dřevěných chatkách v kempu, ve vlastním obytném autě, případně v penzionech v okolí.
V případě zájmu máte možnost zprostředkování rezervace ubytování v místním kempu – stanové místo/chatky = při registraci prosím sdělit váš požadavek včetně počtu osob, nejpozději však do 26. 7. 2021!

Jak to bude s jídlem?    
Stravování je vlastní, v kempu je však celodenní kiosek, který vaří plnohodnotná a domácí jídla.
Snídaně jsou k dispozici od 7:30 hod.
V sobotu večer je zajištěná večeře v kempu, a to v rámci doprovodného programu, která je hrazená pořadatelem. V ceně je také občerstvení pro každého účastníka: izotonický nápoj, balená voda, banán, sušenka apod.

Prezence na místě:       
Bude probíhat v pátek 20. 8. 2021 od 18:00 hod do 20:00 hod. u registračního stánku Slavia pojišťovny v kempu, případně v sobotu 21. 8. 2021 ráno od 8:00 do 8:30 hod. (možnost platby startovného v hotovosti při registraci).