Letošní ročník tradiční a legendární české Jizerské 50 se konal tuto neděli 14. 2. 2021 kde jinde, než v Jizerských horách v Bedřichově.
Tento ročník bohužel bez účasti amatérských sportovců.

54. ročník tohoto závodu tak byl ve znamení pouze elitního závodu, tedy za účasti pouze profi sportovců. A i přesto, že hobíci chyběli a fanoušci také, neubralo to zážitkům z tohoto krásného závodu. Pohádkově zasněžené prostředí, podmínky ideální a skvělý zimní sport přál profi sportovcům.

Náš tým byl opět v plné síle, a to navíc i s dvěma novými sportovci. Michalem Vankem a Karlem Axelem Novakem, mladším bratrem známého Maxe Novaka, ti tak bojovali také v našich barvách Slavia pojišťovna Sport teamu.

Samozřejmě nesměl chybět náš legendární Standa Řezáč, který se v letošním ročníku umístil na krásném 28. místě, mezi muži poté Michal Vank na 59. místě, Karel Znojemský na 64. místě a Karel Axel Novak na 72. místě.

V žádném případě nesmíme opomenout naše úspěšné holky, které zajely naprosto úžasné výsledky, tak jako celý tým.
Heli Heiskanen se umístila na 17. místě, Klára Moravcová na 22. místě a Tereza Hujerová na 23. místě.

Gratulujeme všem členům našeho týmu za to, že nás reprezentovali na tomto krásném závodu. A velké díky patří také servisnímu týmu a občerstvovačům.

Dalším závodem bude švédský Vasaloppet, neboli Vasůh běh nebo také Vasák. Ten se bude konat 7. 3. 2021, a to na vzdálenost dlouhých 90 km. Samozřejmě za účasti i Slavia pojišťovna Sport teamu!