Pravidelná účast na závodech Visma Ski Classics, noční sprint v italském Seiser Alm (Moonlight Classic) a minulou neděli stříbrný pohár na König Ludwig Laufu potvrzují, že v tomto týmu se mi jednoduše daří. Na neděli se připravujeme svědomitě, tenhle domácí závod je pro Slavia pojišťovna SPORT TEAM i pro mě osobně svým způsobem vrcholem sezony,“ říká Stanislav Řezáč

Na start padesátikilometrové trati se spolu s Řezáčem a dalšími pěti závodníky z týmu postaví i Pavel Sehnal – iniciátor týmu, majitel Slavia pojišťovny a nadšený sportovec.

Jizerská padesátka je závod s ohromnou tradicí. Na startu se vedle sebe v neděli postaví jak nadšení amatéři, tak absolutní světová vytrvalecká špička, na kratších tratích závodí už v pátek a sobotu děti a běžkaři všeho druhu. A přesně k tomu chceme jako Slavia pojišťovna prostřednictvím našeho SPORT TEAMu přispívat, proto jsme jej založili. Podporujeme jak naši světově uznávanou sportovní elitu, tak rozvoj sportovního přístupu k životu a překonávání překážek ve společnosti obecně,“ uvádí Pavel Sehnal.

Slavia pojišťovna SPORT TEAM – 52. Jizerská padesátka (50 km klasickou technikou) 

#35                  Stanislav Řezáč

#204                Jan Taussig

# 598              Jan Endršt

# 1097             Jan Boubelík

# 1098             Martin Rejman

# 3034            Pavel Sehnal

# 3641             Marek Fíla