Pojďte s námi trasu z Prahy do Drážďan, celkem 210 kilometrů. Užijte si krásný sportovní zážitek, kochejte se krásnou přírodou, navštěvujte hrady a zámky, kterými je trasa lemována.

Naše organizovaná cyklistická vyjížďka začíná v Praze v Tróji, nedaleko zoologické zahrady. Trasa je rozdělena celkem do 4 dnů. Každý z prvních 3 dnů pojedete vzdálenost cca 60 kilometrů, závěrečný den je trasa kratší a činí pouze cca 30 kilometrů. Během každého dne jsme pro vás nachystali dvě povinné občerstvovací zastávky.

Vaše zavazadlo od vás převezmeme každé ráno a pomocí doprovodného vozidla ho dopravíme do kempu, ve kterém jsme pro vás zajistili ubytování. Pojedete tady nalehko. Účastníci absolvují celou trasu vlastními silami. Účastníci si mohou trať do cílů jednotlivých etap vybírat sami, ale musí projet stanovenými občerstvovacími stanicemi, abychom měli přehled o tom, kde se nacházejí a dle potřeby jim případně mohli zajistit servis.

Přihlásit se můžete písemným formulářem ZDE:https://www.slaviapojistovnasportteam.cz/wp-content/uploads/2019/06/P%C5%98IHL%C3%81%C5%A0KA-do-z%C3%A1voduvFin%C3%A1lvCyklo.pdf

Účastnický poplatek v sobě zahrnuje následující:

– Ubytování v kempech

– Občerstvení během akce

– Přeprava zavazadel

– Doprovodné vozidlo po celou dobu trvání akce

– Technické a zdravotní zabezpečení během akce

– Startovní balíček pro každého účastníka akce

– Hodnotné ceny od sponzorů

Další informace naleznete na webových stránkách Slavia pojišťovna Sport Tým: